תוספי תזונה טבעיים מבית פרפקט באלאנס

מבצע היכרות!

אתם מוזמנים לנסות את תוספי התזונה החדשים שלנו  ולקבל פגישת ייעוץ עם נטורופת מתנה!

סדרת תוספי תזונה טבעיים המבוססים על צמחי מרפא ויטמינים ומינרלים ועשירים ברכיבים תזונתיים .תהליך ההכנה של כל תכשיר מבטיח סינרגיזם בין כל הרכיבים ומבוסס על ידע שהצטבר במשך עשרות שנים, כמו גם על מחקרים עדכנים. הפורמולות של פרפקט באלאנס  מיועדות לשמירה על בריאות תקינה ומתאימות לטיפול במגוון רחב של בעיות בריאותיות.

הפורמולות הייחודיות של פרפקט באלאנס:


מולטי ויטמין ומינרל

פורמולה ייחודית המכילה את כל הויטמינים והמינרלים החיוניים לגופנו. הפורמולה מיועדת למניעת חסרים ברכיבי תזונה ולחיזוק כל מערכות הגוף.

תוסף תזונה אנטיאוקסידנים

אנטי אוקסידנט
פורמולה ייחודית המכילה רכיבים תזונתיים המנטרלים רדיקלים חופשיים בגופנו. הפורמולה מסייעת במניעת מחלות לב וכלי דם, עיכוב תהליכי הזדקנות, הגנה על מערכת החיסון, מניעת מחלות תלויות גיל, שמירה על בריאות העור ומראה חיוני ובריא.

/

/

תוסף תזונה להקל על הסימפטומים של גיל המעברגיל המעבר( פורמולה לנשים בלבד)
פורמולה ייחודית הפועלת להסדרת הפרעות במערכת ההורמונלית הנשית. הפורמולה מקלה על תופעות גיל המעבר והתסמינים הנלווים לרבות גלי חום , דיכאון, יובש בנרתיק, מצבי רוח ועוד.

/

/

תוסף תזונה להתמודדות עם לחץ וחרדה

סטרס באלאנס:
פורמולה ייחודית התורמת לתחושת רוגע ומתאימה לטיפול במקרי לחץ וחרדה, כמו גם תומכת במצב של הפרעת שינה

/

/

תוסף תזונה להורדת כולסטרול

איזון כולסטרול :
פורמולה ייחודית המעניקה טיפול בכולסטרול גבוה וטריגליצרידים  ללא תופעות לוואי. הפורמולה מסייעת בהורדת רמה גבוה של  LDL  וטריגליצרידים. ובהעלאת רמה נמוכה של HDL ולמניעת התפתחות טרשת עורקים ונזק ראשוני למערכת הלב וכלי הדם

/

/

תוסף תזונה לדלקות במערכת העיכול

זיהומים ודלקות במערכת העיכול:

פורמולה ייחודית המיועדת לטיפול ולמניעה של זיהומים ודלקות במערכת העיכול כמו אלו שנגרמים על ידי  קנדידה אלביקנס ואליקובאקטור פילורי

/

/

תוסף תזונה נגד לחץ דם

איזון לחץ דם:

פורמולה ייחודית להורדה ואיזון של לחץ דם גבוה.

/

 

תוסף תזונה לירידה במשקל

ירידה במשקל:

תוסף תזונה לירידה מאוזנת ובריאה במשקל